Eurostep oferuje posadzki przemysłowe.

Przedsiębiorstwo Eurostep Poland to najbardziej znany na w kraju producent posadzek oraz producent żywic. Propozycja firmy to wysokiej jakości posadzki z żywic stworzone z różnego rodzaju tworzyw, przeznaczone także do budownictwa mieszkaniowego, jak i na wielkopowierzchniowe płaszczyzny. Są to tym samym posadzki metakrylowe, epoksydowe, poliuretanowe, hybrydowe.

Przedsiębiorstwo charakteryzuje posadzki epoksydowe najwyższa klasa produkcji. Dokonywane projekty cieszą się uznaniem, ponieważ są zawsze trwałe i atrakcyjne. Niżej znajduje się spis sugerowanych powierzchni.

Odporne na mróz powierzchnie, jakimi są kamienne dywany, to doskonały pomysł na posadzkę zarówno nowatorską jak i długotrwałą. Są one nieprzemakalne, funkcjonalne, nie kurzą się i nie zawodzą przez wiele lat. Kamienne dywany są produkowane m.in. z żywicy .

Posadzki epoksydowe (w ofercie przedsiębiorstwa to np. Eurofloor RCWA, Eurofloor SL-R) to typ nawierzchni, jaka najbardziej sprawdza się w magazynach i halach przemysłowych. Są one bardzo trwałe, więc służą jako ochrona podłóg. Te posadzki przemysłowe muszą być bardzo wytrzymałe, niepodatne na uszkodzenia, bo stanowią podstawę konstrukcyjną magazynów. Zastosowana do wytworzenia tego rodzaju nawierzchni żywica sprawia, że posadzka będzie mogła być wykorzystywana przez długi okres.

Posadzki metakrylowe (np. Eurofloor Plexilith PUMA, Eurostep Roadmark) cechują się głównie możliwością impregnacji i niedługim czasem utwardzania.

Posadzki z żywic są coraz częściej eksploatowanym rodzajem nawierzchni. To dzięki temu, że są niepodatne na działanie mechaniczne, chemiczne a także na kurz. Zapraszamy do zamówienia posadzek wykonanych w najwyższej i pionierskiej technologii.

eurostep posadzki

Tags: