Ścianka szczelna profesjonalnie oraz na czas

PGTS, zatem po prostu Polska Grupa Techniczno Sanitarna, prowadzi działalność w Sosnowcu, w województwie śląskim. Uwierz nam http://pgts.eu zapewniamy fachowe sfinalizowanie. W ofercie naszej firmy można znaleźć wykonywanie:

– ścianek szczelnych

– robót ziemnych oraz rekultywacyjnych

– odwodnień terenu

– sieci wodociągowych

– przyłączy domowych i obiektowych,

– instalacji wodociągowych

Oprócz tego jesteśmy w stanie zaproponować wewnętrzne instalacje C.O oraz CWG, a do tego usługi transportowe albo pogrążanie grodzic.

Realia są takie, że PGTS to na ten moment jeden z bardziej odpowiednich wyborów w całym regionie jeśli w rachubę wchodzą ścianki szczelne i cała reszta. Posiadamy spore doświadczenie, ogromną wiedzę i umiejętności, oprócz tego oczywiście posiadamy nowoczesny sprzęt. Ciężko nie powiedzieć również o grupie pracowników, którzy po prostu są zawodowcami, dla których najróżniejsze roboty ziemne bądź ścianka szczelna definitywnie nie stanowią jakiegokolwiek problemu.

W przypadku jakichkolwiek pytań na temat działalności naszej firmy, wystarczy zapoznać się bardzo dokładnie z zawartością naszej strony internetowej, chociaż oczywiście można także skontaktować się z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania!